כשהאקדמיה פוגשת את התעשייה

בתחילת 2022 השיק ארגון בוגרות ובוגרי אוניברסיטת תל אביב את סדרת המפגשים "כשהאקדמיה פוגשת את התעשייה", במסגרתה מארחים בוגרי האוניברסיטה שצמחו והגיעו לעמדות בכירות במשק הישראלי קבוצה של בוגרות ובוגרים צעירים ומציגים בפניהם את האפשרויות התעסוקתיות העומדות בפניהם לאחר סיום לימודיהם.

הרחב הכל

13 בספטמבר 2022: מפגש עם ניר צוק, מייסד חברת פאלו אלטו נטוורקס

ארגון בוגרות ובוגרי אוניברסיטת תל אביב, בראשות סיגלית בן חיון, קיים מפגש נוסף, והפעם בחברת פאלו אלטו נטוורקס. במסגרת פרויקט "כשהאקדמיה פוגשת את התעשייה" מארחים בכירי התעשייה בוגרי האוניברסיטה את הבוגרות והבוגרים הצעירים ומציגים בפניהם את האפשרויות התעסוקתיות העומדות בפניהם לאחר סיום לימודיהם.

במפגש זה אירח ניר צוק, מייסד חברת פאלו נטוורקס, שלמד מתמטיקה בפקולטה למדעים מדויקים באוניברסיטת תל אביב, כ-30 מבוגרות ובוגרי האוניברסיטה במשרדי החברת בתל אביב.  

המשתתפים, בוגרי הפקולטות השונות שמעו מניר צוק על החזון של החברה, האתגרים, הפעילות והתרבות הארגונית ועתיד תחום עולם הסייבר, והציפו אותו בשאלות רבות, עליהן ענה בעניין רב.

 

לאחר המפגש הבלתי אמצעי עם ניר צוק, ניתנה הרצאה קצרה על Storytelling מפי מנהלת המוצר של חברת פאלו אלטו נטוורקס - דפנה שמש, בוגרת הפקולטה למדעי הרוח באוניברסיטת תל אביב, שהדגישה את הצורך בגיוס מועמדים הבאים  מדיסציפלינות רב תחומיות שיידעו לספר את הסיפור, להציג נושא בבהירות ולגשת  אליו בעין ביקורתית.

 

המגייסת מיטל שריקי, בוגרת הפקולטה למדעי החברה באוניברסיטת תל אביב, דיברה על אפשרויות התעסוקה בחברה ולמשתתפים ניתנה האפשרות להגיש קו"ח למשרות בחברה בערוצים הישירים. 

סיגלית בן חיון, ראש ארגון בוגרות ובוגרי אוניברסיטת תל אביב: "ארגון בוגרות ובוגרי אוניברסיטת תל אביב מונה מעל ל-200 אלף חברים וקהילתו הפעילה מונה  כ-100,000 בוגרים פעילים. רבים מבין בוגרות ובוגרי האוניברסיטה נמצאים כיום בתפקידי מפתח במשק הישראלי ושומרים על קשר חם עם המוסד האקדמי אשר הכשיר אותם בתחילת דרכם. במסגרת זו יצרנו את פרויקט "כשהאקדמיה פוגשת את התעשייה". אנו מודים לניר צוק על נכונותו לקיים מפגש זה אצלו ולשמוע את חזונו ונרגשים לקראת המפגשים הבאים".

 

14 בפברואר 2022: מפגש עם אודי דנינו, מייסד ומנכ"ל חברת SAIPS שנרכשה על-ידי ענקית הרכב פורד

ארגון בוגרות ובוגרי אוניברסיטת תל אביב, בראשות סיגלית בן חיון, ממשיך עם סדרת אירועי "כשהאקדמיה פוגשת את התעשייה", במסגרתו בוגרי האוניברסיטה שצמחו והגיעו לעמדות בכירות במשק הישראלי מארחים בוגרות ובוגרים צעירים ומציגים בפניהם את האפשרויות התעסוקתיות העומדות בפניהם לאחר סיום לימודיהם.

 

באירוע זה, אירח אודי דנינו, מייסד ומנכ"ל SAIPS שנרכשה על-ידי חברת פורד העולמית, בוגר הפקולטה להנדסה וביה"ס למדעי המחשב ע"ש בלווטניק וחבר בוועד המייעץ של ארגון בוגרות ובוגרי אוניברסיטת תל אביב, קבוצה של בוגרות ובוגרי האוניברסיטה לשיחה אישית ולסיור במטה החברה בתל אביב.

 

המשתתפות והמשתתפים, בוגרי הפקולטה להנדסה, הפקולטה לניהול וביה"ס למדעי המחשב, שמעו על האתגרים וההצלחות בתחום ה-Machine Learning, על הפתרונות שסאיפס פיתחה ומפתחת לאתגרים שכאלה ועל התרומה שלה לתחום המכוניות האוטונומיות בחברת פורד. הבוגרים ניהלו עם דנינו שיחה אישית, קיבלו הדגמה מעשית של העשייה של החברה, ופגשו את מחלקת משאבי האנוש של החברה בכדי להיחשף להזדמנויות שפתוחות בפניהם.

26 בינואר 2022: מפגש עם עומר כילף, מייסד שותף ומנכ"ל Innoviz Technologies

ארגון בוגרות ובוגרי אוניברסיטת תל אביב, בראשות סיגלית בן חיון, השיק את סדרת המפגשים "כשהאקדמיה פוגשת את התעשייה", במסגרתה מארחים בכירי המשק בוגרי האוניברסיטה קבוצה של בוגרות ובוגרים צעירים ומציגים בפניהם את האפשרויות התעסוקתיות העומדות בפניהם לאחר סיום לימודיהם.

 

במפגש ההשקה של הסדרה אירח עומר כילף, מייסד שותף ומנכ"ל Innoviz Technologies, בוגר הפקולטה להנדסה והפקולטה לניהול של אוניברסיטת תל אביב, כ-20 מבוגרות ובוגרי האוניברסיטה לשיחה אישית ולסיור מקיף במטה החברה בראש העין.

 

המשתתפים, בוגרי הפקולטה להנדסה, הפקולטה לניהול והפקולטה למדעי הרוח, שמעו מעומר כילף על החזון שעמד לנגד עיניו כאשר הקים את החברה בשנת 2016 וכיצד הוביל את אינוביז להיות חברה מובילה בעולם בפיתוח וייצור חיישנים למכוניות אוטונומיות.

 

סיגלית בן חיון, ראש ארגון בוגרות ובוגרי אוניברסיטת תל אביב: "הקהילה הפעילה של בוגרות ובוגרי אוניברסיטת תל אביב מונה מעל ל-90 אלף חברים וגדלה מדי שנה באופן קבוע בקצב של 10 אחוזי צמיחה. רבים מבין בוגרות ובוגרי האוניברסיטה נמצאים כיום בתפקידי מפתח במשק הישראלי ושומרים על קשר חם עם המוסד האקדמי אשר הכשיר אותם בתחילת דרכם.

מתוך כך, פנינו אל מספר בוגרים מובילים ובקשנו מהם לארח את נבחרת הבוגרים הצעירה שלנו. לשמחתנו הרבה ההיענות הייתה מהירה.

אנו מודים לעומר כילף על נכונותו להשיק בחברתו את הפרויקט הייחודי ונרגשים לקראת המפגשים הבאים."
 

מחדשים קשר

לצורך איתור וזיהוי במערכת
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>