אירוע במלון "סטאי" 1 למרץ 2023

אורי  לברון - סופר, תסריטאי ואסטרטג תקשורת שיווקית, בוגר הפקולטה למדעי הרוח והפקולטה למדעי החברה באוניברסיטת תל אביב
אורי לברון - סופר, תסריטאי ואסטרטג תקשורת שיווקית, בוגר הפקולטה למדעי הרוח והפקולטה למדעי החברה באוניברסיטת תל אביב

ארגון בוגרות ובוגרי אוניברסיטת תל אביב בראשותה של סיגלית בן חיון אירח את שותפיו הפנים ארגוניים במלון "סטאי" בתל אביב ביום ד 1-3-23.

המפגש התאפשר הודות לשיתוף הפעולה הפורה שהארגון מקיים עם משנה למנכ"ל קבוצת מלונות "סטאי" , הרברט סמואל ואורכידאה - ענת סטריק דהאן.

סטריק – דהאן הינה בוגרת הפקולטה למדעי הרוח - אוניברסיטת תל אביב וחברה בוועד המייעץ של ארגון בוגרות ובוגרי האוניברסיטה.

 

כ-50 איש לקחו חלק במפגש, שכלל ארוחת בוקר מפנקת במלון ולאחריה המשתתפים נהנו מהרצאות העשרה מהבוגרות והבוגרים הבכירים הבאים:

 

אורי לברון - סופר, תסריטאי ואסטרטג תקשורת שיווקית, בוגר הפקולטה למדעי הרוח והפקולטה למדעי החברה באוניברסיטת תל אביב, שנשא הרצאה בנושא :"מהו סיפור מותג ולמה הוא יכול לעזור לכם בחיים"?

במהלך הרצאתו ציין לברון "שכשמדברים על המותג שלכם, היכולת שלכם לספר את הסיפור הנכון הרבה יותר חשובה מהמוצר עצמו. אם יהיה לכם מוצר נהדר ולא תדעו איך לספר אותו נכון - הוא לא יצליח."

כמו-כן הבהיר לברון "כי המדיה החשובה בעולם - הינה מפה לאוזן. שמישהו יגיד משהו טוב על המותג שלכם".

 

אחריו עלתה להרצות אורית מרלין – עיתונאית, סופרת ותסריטאית, בוגרת הפקולטה למדעי הרוח והפקולטה לאמנויות באוניברסיטת תל אביב,

בהרצאתה – "האנשים על כוכב אלפא - מאחורי הקלעים של עולם התקשורת והסודות של האנשים המצליחים בעולם".

במהלך הרצאתה ניסתה מרלין לענות על השאלה: מהו סוד ההצלחה בקרב האנשים המצליחים בעולם? היא ציינה שיש שיאמרו : כישרון, התמדה, חריצות ומזל - אבל לא רק: יש להם תדר מסויים שהם מקרינים לעולם - תדר אנרגטי וחיובי.

כמו כן הבהירה מרלין כי אנשים מצליחים ניחנים ביכולת שלהם לפעול ולהגיב נכון בתקופות וברגעי משבר.

 

 

אחריה עלה לבמה אסף רגב - משנה למנכ"ל ויזה ישראל , בוגר הפקולטה לניהול באוניברסיטת תל אביב, עם הרצאתו "טרנדים גלובליים בעולם הבנקאות".

במהלך דבריו הדגיש רגב כי הדבר החשוב ביותר לחברה בעולם הגלובאלי הוא לנסח חזון של החברה. חזון משותף מאפשר לעובדים בחברה לשווק באופן מיטבי את המוצר שלהם מול הלקוחות.

כמו כן הוא סקר תהליך גלובלי בולט שמתרחש בשנים האחרונות וקיבל תאוצה בתקופת הקורונה - מעבר לעבודה ממודל של שכירים לעצמאים.

בעקבות משבר הקורונה שגרם לגל פיטורים במשק ולאבטלה - יותר ויותר אנשים יצאו לעצמאות תעסוקתית ובחרו לעסוק במספר עיסוקים במקביל.

בויזה ראו את הצורך הגובר בשירות סליקה זמין ופשוט בנייד עבור אותם עצמאים ופיתחו את הטכנולוגיה הזאת עבורם, סליקה פשוטה בנייד.

בנוסף רגב הדגיש שחברה גלובלית צריכה להיות קשובה למגמות עולמיות ולפתח את הפתרונות שיתנו מענה למגמות האלה – כך היא שומרת על הרלוונטיות שלה.

 

 

סיגלית בן חיון – ראש ארגון בוגרות ובוגרי אוניברסיטת תל אביב, הודתה לשותפים על שיתוף הפעולה המתמשך והפורה והדגישה את חשיבותו להצלחת הארגון ולהגברת המעורבות של קהילת הבוגרות והבוגרים של אוניברסיטת תל אביב.

מחדשים קשר

לצורך איתור וזיהוי במערכת
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>