אירועים בלעדיים למחזורי בוגרות ובוגרים

החל משנת 2021, פתח ארגון בוגרות ובוגרי אוניברסיטת תל אביב במסורת חדשה, של אירועים אקסקלוסיביים לבוגרות והבוגרים הטריים שהצטרפו אל קהילת בוגרות ובוגרי האוניברסיטה.

בינואר 2021 התקיים האירוע הראשון בסדרה זו, כאירוע מקוון חוויתי ומרגש במיוחד שציין את הצטרפותם של כ-7,000 בוגרות ובוגרי מחזור 2020 לקהילת בוגרות ובוגרי האוניברסיטה, צעד ראשון מסוגו בקרב האוניברסיטאות בארץ.

 

אירועים בלעדיים למחזורי בוגרות ובוגרים
אירועים בלעדיים למחזורי בוגרות ובוגרים. צילום: נאוה טרסי
הרחב הכל

20 בינואר 2021: אירוע בלעדי לבוגרות ובוגרי מחזור 2020

את האירוע הנחה השחקן, הקומיקאי ומנחה הטלוויזיה דביר בנדק, שהתגאה בעובדת היותו בוגר הפקולטה לאמנויות באוניברסיטת תל אביב וחבר בוועד המייעץ של ארגון בוגרות ובוגרי האוניברסיטה.

 

סיגלית בן חיון, ראש ארגון בוגרות ובוגרי האוניברסיטה, ברכה את הבוגרות והבוגרים הצעירים ואמרה "כחלק מחגיגות 5 השנים לארגון בוגרות ובוגרי האוניברסיטה ובנסיבות שנוצרו עקב הקורונה, החלטנו לקיים לראשונה מפגש עוצמה זה של כלל בוגרי מחזור 2020 – זו גאווה גדולה עבורנו!".

כמו כן, ביקשה בן חיון מהבוגרות והבוגרים "עזרו לנו לעצב ולטפח את הקהילה של בוגרות ובוגרי אוניברסיטת תל אביב – קהילה שמשנה עולם!"

 

נשיא אוניברסיטת תל אביב, פרופ' אריאל פורת, אמר בין היתר בדברי הברכה שנשא: "אחד היתרונות הגדולים של השתייכות לארגון בוגרים הוא הרשת החברתית שהוא יוצר. בוגרי אוניברסיטאות מובילות בעולם מעידים על איכות הרשת החברתית של בוגרי המוסד, כשיקול קריטי בבחירתם מלכתחילה באוניברסיטה שבה למדו. הרשת החברתית של אוניברסיטת תל אביב, שארגון הבוגרים עוסק ביצירתה, משתרעת על פני כל תחומי החיים ועל פני כל היבשות. אגב, בשנים הבאות האוניברסיטה עתידה להפוך לבינלאומית עוד יותר, כך שיהיו לנו אלפי בוגרים מהעולם כולו. אני בטוח שתפיקו מרשת חברתית כזו תועלת, ולא פחות חשוב מכך – הנאה רבה".

 

לאחר דברי הברכה של הנשיא הצטרפו, ישירות מסן דייגו, קליפורניה, זוג הבוגרים גיל ונילי פרץ, שהעבירו הרצאה על "שש מיומנויות להצלחה בעולם החדש".

גיל, בוגר הפקולטה לניהול, ונילי, בוגרת הפקולטה למשפטים, הם זוג מרצים ישראלים בינלאומיים ושניהם הרצו, כל אחד בנפרד כמובן, בכנסים היוקרתיים של TED.

נילי הרצתה על העוצמה של "חוצפה חיובית", כן - יש גם חוצפה חיובית, מושג שהזוג פרץ טבעו בעקבות מחקר משותף שעשו על סודות היזמים המצליחים בעולם.

גיל הרצה בכנס TED כיצד שימוש בהפתעות חיוביות משפר מערכות יחסים, וגם הוא הפתיע את הקהל. מסתבר שגיל גם שימש כמרצה אורח במשך מספר שנים בתוכנית למוסמכים במנהל עסקים באוניברסיטה.

גיל ונילי הם יזמים ומנהלים של אקדמיה דיגיטלית בתחום של ניהול והעברת מסרים, וכתבו במשותף את רב המכר Obama's Secrets שחשף את סודות הנאומים של הנשיא אובמה.

הזוג פרץ לימד את הקהל המרותק (התגובות בצ'ט היו מאוד מרגשות) מה הם 6 הכישורים: תעוזה, למידה ללא הפסקה, אינטואיציה, בחירה אישית, יצירתיות וביחד, ואמרו "ראשי התיבות של כל המילים הללו יוצרים ביחד את המילה תל אביב... אוניברסיטת תל אביב, אז קחו את אוניברסיטת תל אביב לחיים, יישמו את שש המיומנויות הללו לכל אורך הקריירה שלכם ואז תצליחו! שיהא לכם בהצלחה!".

 

הערב נחתם בהופעה מוזיקלית מקוונת מרגשת מאוד ואקסקלוסיבית של המוזיקאי, המלחין והיוצר עידן רייכל (את החלק זה של האירוע, לצערנו, נבצר מאתנו להעביר לכם).

 

 

מחדשים קשר

לצורך איתור וזיהוי במערכת
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>