אירועים בינלאומיים

כחלק מהתפיסה הגלובלית של ארגון בוגרות ובוגרי אוניברסיטת תל אביב, מקיים הארגון קשר שוטף ואמיץ עם מעל 20 אגודות הידידים של אוניברסיטת תל אביב בכל רחבי העולם, אשר שומרות על קשר אדוק עם קהילת בוגרות ובוגרי האוניברסיטה במדינתן, ומקיימות אירועים בשפה האנגלית המותאמים לקהל היחודי שלהן, המורכב מישראלים החיים בחו"ל וממקומיים בוגרות ובוגרי תוכניות הלימודים הבינלאומיות של אוניברסיטת תל אביב.

 

אירועים בינלאומיים
אירועים בינלאומיים
הרחב הכל

Photography: Miri Ekshtein Prager

18 מרץ 2019: אירוע לבוגרות ובוגרי אוניברסיטת תל אביב בעמק הסיליקון

האירוע הראשון אי פעם לבוגרות ובוגרי אוניברסיטת תל אביב באזור מפרץ סן פרנסיסקו בקליפורניה היה הצלחה מסחררת!

 

האירוע התקיים במשרדי משרד עורכי הדין Fenwick & West LLP בעמק הסיליקון, בהשתתפותם של יותר מ-100 בוגרות ובוגרים, שהגיעו לשמוע את הרצאתו של העיתונאי, יוצר הסרטים ובוגר אוניברסיטת תל אביב איתי אנגל.

 

האירוע אורגן על ידי ועדת מנהיגות הבוגרים של אגודת הידידים האמריקאית של אוניברסיטת תל אביב: שירה רונן, טלי אלון, אלון גירמונסקי, גליה מור, רפית יצחק-רצין, עידן נצר, עידן טנדלר ונוי דנציג.

 

והחלק הכי מגניב? האירוע התקיים בחסות אגודת הידידים האמריקאית של אוניברסיטת תל אביב - AFTAU וכל ההכנסות ממכירת הכרטיסים הועברו לתמיכה בקמפיין הגלובלי של ארגון בוגרות ובוגרי אוניברסיטת תל אביב לגיוס מלגות לסטודנטים מקהילת הבוגרות והבוגרים של אוניברסיטת תל אביב, וביחד תרמו משתתפי האירוע מלגה מלאה!

 

צילום: של מירי אקשטיין-פראגר

 

לצפייה באלבום התמונות מהאירוע בפייסבוק>

Photography: Nikita Pavlov

4 בנובמבר 2018: אירוע לבוגרות ובוגרי אוניברסיטת תל אביב בברלין

בשנת 2019 שם לו ארגון בוגרות ובוגרי אוניברסיטת תל אביב למטרה לגייס לשורותיו גם בוגרות ובוגרים המתגוררים ברחבי העולם מחוץ לישראל. כצעד ראשון, התקיים מפגש של בוגרות ובוגרים החיים בגרמניה.

 

האירוע נערך במסגרת שבוע המדע בברלין ובשיתוף עם אגודת ידידי ובוגרי האוניברסיטה בגרמניה.

 

הדוברת המרכזית היתה נירית ביאלר, בוגרת לימודי ביטחון שעוסקת בפיתוח עסקי לחברות ישראליות בגרמניה, ביניהן אלביט, ויוזמת פרויקט "הבית" המציג את הצדדים השונים של התרבות הישראלית בת זמננו לתושבי ברלין.

 

ראש ארגון בוגרות ובוגרי אוניברסיטת תל אביב, סיגלית בן חיון, אמרה: "ממחקר מקיף בקרב בוגרינו, בו השתתפו למעלה מ-3,000 בוגרים, עלה כי מרבית הבוגרים מעוניינים בנטוורקינג לא רק בישראל אלא גם ברחבי העולם. לכן אנו מייסדים השנה מערך מפגשים פנים מול פנים עם בוגרינו במספר מוקדים ברחבי העולם וגרמניה היא יעד חשוב לאור כמות הישראלים הבוגרים אשר חיים בה. אני שמחה על ההיענות ועל התגובות החמות שקיבלנו".

 

יצוין כי חלק ייחודי של המפגש הוקדש לשבוע המדע בברלין, תחת הכותרת "ממחקר תנכ"י לשינויי אקלים – כוחו של המחקר הבינתחומי", בהשתתפות חוקרי האוניברסיטה שהגיעו במיוחד לברלין לצורך זה: פרופ' עודד ליפשיץ, פרופ' מן המניין בחוג לארכיאולוגיה באוניברסיטת תל אביב, ד"ר רחל שריג, ד"ר לרפואת שיניים ו-PHD ברפואה ואנתרופולוגיה. חברת סגל בבית הספר לרפואת שיניים באוניברסיטת תל אביב, ופרופ' קולין פרייס, פרופ' מן המניין בחוג לגיאופיזיקה באוניברסיטת תל אביב.

 

בין הבוגרים שהשתתפו באירוע: עמוס גבע, מפיק, עדו מזרחי, מנהל שיווק ב-Biotronik ברלין, איזבל גטהוף, מפיקה ועוד.

 

עוד השתתפו: יעל רגב, מנהלת האגף לקשרי חוץ באוניברסיטת תל אביב, ציפי רויטמן ה-Lay leader באגודת ידידי אוניברסיטת תל אביב בגרמניה, ריינהרד רנג'ר מאגודת ידידי ובוגרי אוניברסיטת תל אביב בגרמניה ואילנית קסל, מרכזת מדינות דוברות גרמנית באגף קשרי חוץ באוניברסיטת תל אביב.

צילום: ניקיטה פבלוב

 

לצפייה באלבום התמונות מהאירוע בפייסבוק>

3 במאי 2018: ג'ק מא במפגש עם סטודנטים ובוגרי אוניברסיטת תל אביב

מר ג'ק מא, מייסד ויו"ר החברה המובילה בעולם בתחום המסחר האלקטרוני, קבוצת עליבאבא, הגיע לאוניברסיטת תל אביב וקיבל תואר דוקטור של כבוד.

 

לפני טקס קבלת התואר, התארח מא למפגש מעורר השראה עם סטודנטים ובוגרי האוניברסיטה, בו רואיין על-ידי בוגר אוניברסיטת תל אביב, יו"ר אגודת ידידי אוניברסיטת תל אביב אמנון דיק. 

 

במהלך המפגש ענה מא על שאלותיהם של סטודנטים ישראלים ובינלאומיים מאוניברסיטת תל אביב וסיפר חוויות ממהלך הקריירה האישית שלו ודרכו לפסגה, תובנות שאסף בדרך על עולם התעסוקה והאקדמיה ושיתף בתפיסת עולמו על השינויים שמוסדות האקדמיה צריכים לערוך כדי לחזק את החדשנות והיצירתיות האנושית בעידן המתקרב של AI ואוטומציה רובוטית.

 

במפגש השתתפו מאות סטודנטים ובוגרים של אוניברסיטת תל אביב וביניהם יזמים צעירים.

 

לצפייה באלבום התמונות מהאירוע בפייסבוק>

 

 

8 בנובמבר 2017: מטרה אמיתית, עם טים קלי

בחודש נובמבר 2017 התקיים אירוע קריירה בינלאומי שני, עם המומחה מס' 1 בעולם למציאת ייעוד - טים קלי, בוגר MIT במתמטיקה ובעברו מפתח אלגוריתם ראשי בחברת אורקל העולמית, אשר הפך ליועץ אסטרטגי, מנטור ומרצה מבוקש, המאמן הראשון בעולם למדינות, סופר ומרצה מעורר השראה מחבר רב המכר True Purpose  על השיטה הייחודית שפיתח למציאת ייעוד.

 

קלי מבקר בישראל לעתים קרובות, ואמר בהרצאתו כי הוא סבור שמדינת ישראל אינה יודעת כיום מהו הייעוד שלה ועל כן קיים חוסר שביעות רצון בקרב קבוצות גדולות באוכלוסייה הישראלית. לטענתו, מציאת ייעוד יאפשר לישראל להגיע לשלום עם שכניה ולשלום פנימי, תהליך שתהיה לו השפעה גלובלית מרחיקת לכת.

לצפייה באלבום התמונות מהאירוע בפייסבוק>

 

 

19 ביוני 2017: מפגש בלעדי עם ריצ'רד גרין, 'המאסטר של הכריזמה'

בחודש יוני 2017 התקיים לראשונה אירוע קריירה בינלאומי – מפגש בלעדי של בוגרי אוניברסיטת תל אביב עם 'המאסטר של הכריזמה' ריצ'רד גרין - מרצה כריזמטי, פרשן מוביל לתקשורת בארה"ב וברחבי העולם ומאמן מוביל בתחום הדיבור בפני קהל, אשר עבד עם נשיאי תאגידים בינלאומיים ועם פוליטיקאים מהשורה הראשונה בארה"ב ובאירופה.

 

גרין נשא בפני בוגרות ובוגרי אוניברסיטת תל אביב את הרצאתו המרתקת "שבעת הסודות של דוברים מעוררי השראה", במהלכה התמקד בדמויות רלוונטיות ואקטואליות ובהן נשיאי ארצות הברית דונלד טראמפ, ברק אובמה ואחרים. הוא סיפר על שורשיו היהודיים, על ביקוריו הקודמים בישראל ונידב הצצה אל מאחורי הקלעים של הכנות לעימותים פוליטיים. מניסיונו, אמר ש"כל הדמגוגים הצליחו כי באו עם הבטחות גדולות ואמרו אותן בביטחון".

 

בין באי האירוע הוגרלה פגישה אישית עם ריצ'רד גרין, בה זכה עו"ד עזגד שטרן.

 

לצפייה באלבום התמונות מהאירוע בפייסבוק>

 

 

מחדשים קשר

לצורך איתור וזיהוי במערכת
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>