מפגשים עם בוגרים מעוררי השראה

עם הקמת ארגון הבוגרים של אוניברסיטת תל אביב בחודש מאי 2015, הוחלט כי מטרתו תהיה חיזוק הקשר בין הבוגרים לאוניברסיטה ובין הבוגרים לבין עצמם. קשר שכזה מיטיב עם שני הצדדים, שכן בוגרים משפיענים ומעוררי השראה מחזקים את ערך האוניברסיטה, בעוד שאוניברסיטה מובילה ומצוינת מחזקת את ערך התואר של כל אחד מבוגריה באשר הם.

 

בוגרי אוניברסיטת תל אביב ממלאים תפקידים מרכזיים במשק ובכלכלה בכל תחומי העשייה בישראל. זהו נכס עצום אותו הארגון מבקש להדגיש, לחזק ולטפח, ולכן מייד עם תחילת פעילותו של הארגון הושקה סדרת מפגשים עם בוגרים מעוררי השראה – בוגרים מתחומים שונים אשר הצליחו בתחומם והסכימו לבוא ולשתף בוגרים אחרים בסיפור המסע שלהם אל הפסגה.

 

המפגשים בנויים לרוב משני חלקים – חלק אחד מתייחס לסיפור האישי של הבוגר/ת שהינו הדובר/ת המרכזי/ת במפגש. החלק השני מגוון ומלא חוויות והפתעות, החל מהרצאות העשרה בנושאים רלוונטיים וכלה במופעים מוזיקליים של אמנים מהשורה הראשונה.

 

מפגשים אלו מספקים לבוגרי אוניברסיטת תל אביב מקום מפגש לצרכי נטוורקינג והעשרה לצד חוויה מהנה ומאפשרים לבוגרים לרכוש כלים למינוף עצמי באווירה נינוחה וחברתית.

 

כל בוגר מעורר השראה ,המצטרף לסדרת המפגשים הזו מביא עמו עולם ומלואו, כל אחת ואחד מגיע ממגוון של תחומים שונים, וסיפורו האישי מספק השראה מסוג אחר. המשותף לכולם הוא הרצון לתת בחזרה, השמחה להירתם ולחזור אל כור מחצבתו בכדי לחזק ולתת השראה לבוגרים, החפצים בכך.

 

אירועים חדשים מתפרסמים באופן שוטף בלוח האירועים באתר, כמו גם בדף הפייסבוק של ארגון בוגרי אוניברסיטת תל אביב, נשמח לראותכם שם! 

מפגשים עם בוגרים מעוררי השראה
מפגשים עם בוגרים מעוררי השראה
הרחב הכל

​​

31 במאי 2015: מחשבים מסלול מחדש עם אורי לוין, ממייסדי WAZE, מייסד ויו"ר FeeX

הראשון בסדרת המפגשים התקיים בחודש מאי 2015 ובו התארח הבוגר אורי לוין, ממייסדי WAZE, מייסד ויו"ר FeeX. בין הדברים שאמר לוין: "היזם הולך אחרי החלום שלו. מה שמניע אותו זה חלום ותשוקה – זה משהו שהוא רוצה לשנות בעולם... אם תשאלו יזם אמיתי מה הסטארט-אפ הבא שלו, תמיד תהיה לו תשובה מוכנה, כי לכל יזם יש תמיד במקביל כמה רעיונות". לוין הקביל את תהליך הקמת הסטארט-אפ להתאהבות ואמר שאחרי שלב התשוקה, כשכבר מתחילים בפרוייקט, מגיע שלב ההקרבה המאופיין בעליות ובעיקר בהרבה ירידות, ולכן "אם אתם לא אוהבים את מה שאתם עושים – תעשו משהו אחר, תעשו משהו שאתם אוהבים ותיהנו מהחיים".  

 

בנוסף להרצאתו של לוין התקיימה הרצאה להקניית כלים – 'מסמול טוק לביג Success'.

 

 

8 בספטמבר 2015: בוגר נולד! מפגש עם צביקה הדר, שחקן, קומיקאי ומנחה טלוויזיה מוביל

בספטמבר 2015 התקיים מפגש שני, עם צביקה הדר – שחקן, קומיקאי ומנחה טלוויזיה מוביל, גם הוא בוגר אוניברסיטת תל אביב שהרצה על המעבר מהאוניברסיטה אל האוניברסיטה של החיים.

 

כמו-כן, התקיימה ההרצאה 'Its not what you know, but who you know'.

23 בדצמבר 2015: חפשו אותו בגוגל: מפגש עם מאיר ברנד, מנכ"ל Google רוסיה, המזרח התיכון ואפריקה

לקראת סוף השנה האזרחית התקיים בדצמבר מפגש שלישי בזאפה בהרצליה. מפגש זה התקיים בפורמט של ראיון אותו ערכה בוגרת הפקולטה לאמנויות רויטל הנדלר, מייסדת AllJobs ושותפה מייסדת BreezoMeter, עם בוגר הפקולטה למדעי החברה מאיר ברנד, מנכ"ל Google ישראל, רוסיה, המזה"ת ואפריקה. ברנד שיתף את הקהל ב"אני מאמין" שלו - ללכת בעקבות הלב, הסקרנות והתשוקה, לעבוד קשה ולא לחפש קיצורי דרך. ליזמים שבקהל הציע שלא לפחד להכשל, בכדי להתרגל אל החווייה וללמוד להתגבר עליה בדרך אל ההצלחה.

 

עם סיום הראיון התקיימה הופעה של אגדת הגיטרה סינגולדה והרכבו ששלהבו את קהל הבוגרים.

 

 

8 במרץ 2016: מפגש עם השחקנית לימור גולדשטיין לכבוד יום האשה הבינלאומי

בחודש מרץ 2016 התקיים מפגש בסימן יום האשה הבינלאומי, ובו סיפרה שחקנית התאטרון, הטלוויזיה והקולנוע, בוגרת הפקולטה לאמנויות באוניברסיטת תל אביב, לימור גולדשטיין את סיפורה האישי. בין השאר סיפרה על משפטי מפתח מבית הוריה שליוו אותה בדרכה ועיצבו את אישיותה, כמו למשל שלא כדאי לשים את כל הביצים בסל אחד. עם זאת, סיפרה איך אהבת המשחק שלה ניצחה וגרמה לכך שלא נשמעה לכלל הזהב ושמה בסופו של דבר את כל הביצים שלה בסל המשחק.

 

את האירוע חתמה הופעה של הרכב 'השלושרות': איה כורםרז שמואלי ומיכל גבע עם מופע מיוחד של שירי להקות ישראליות מכל הזמנים.

 

2 בינואר 2017: פותחים שנה עם יובל טל, מייסד ונשיא חברת Payoneer

את שנת 2017 פתח ארגון בוגרי אוניברסיטת תל אביב במפגש עם הבוגר מעורר ההשראה יובל טל, בוגר הפקולטה להנדסה, מייסד ונשיא חברת הפינטק הישראלית המצליחה Payoneer. 

 

החברה עלתה לכותרות כמי שגייסה בשנת 2016 למעלה מ-90 מיליון דולר. היא עוסקת בהנגשת שירותים פיננסים לשווקי העולם, בעיקר מדינות מתפתחות, באמצעות טכנולוגיה אמינה ובטוחה להעברת כספים. במסגרת הרצאתו 'בדרך למכה', אמר כי "כיזם, יש לך את האחריות והפריבילגיה לבנות תרבות חברה שתאפשר לאנשים לפרוח, לעבוד יחד וליצור ערך כקבוצה. התרבות נשארת שנים רבות". 

 

בנוסף, התקיים מופע מיוחד של הזמר, המוזיקאי והמלחין דויד ברוזה.

 

4 באפריל 2017: ערב של בירות וחלליות עם יהונתן ויינטראוב, ממייסדי SpaceIL

ב-4 באפריל 2017 התקיים מפגש שישי בסדרה - ערב בראש צעיר עם יהונתן ויינטראוב, מייסד שותף ב-SpaceIL אשר נכלל ב-Forbes30Under30, רשימת הצעירים המבטיחים לשנת 2017 של מגזין פורבס, ועם הופעה של המוזיקאי חנן בן ארי.

21 בדצמבר 2017: ערב של השראה, מוזיקה ורוח

לסיומה של שנת 2017, השתתפו ארבעה בוגרים בולטים של הפקולטה למדעי הרוח בערב של השראה ומוזיקה, במהלכו סיפרו בזה אחר זה על הרוח שלקחה אותם לכיווני ההצלחה המרתקים שלהם: ח"כ יעקב פרי ממפלגת יש עתיד, קרן אלעזרי, אנליסטית וחוקרת סייבר באוניברסיטת תל אביב, מוטי אלמליח, מנכ"ל בזק בינלאומי וד"ר עמיר ירוחם, זמר והיסטוריון, חבר בלהקת שב"ק ס'.

 

ח"כ יעקב פרי היה הדובר הראשון, ואמר: "לימודיי לתואר במזרח תיכון ריתקו אותי. בעקבות כך ובהיותי עוד סטודנט, בחרתי להתגייס לשירות הביטחון הכללי. מדעי הרוח, ביחד עם עולם המוזיקה, הם שהעניקו לי את הכלים לבחירות שעשיתי במהלך חיי. מהם שאבתי את יכולות האלתור, עבודת צוות לצד ניצוח ומשמעת. בכל צומת קבלת החלטת הבנתי כי איננו צריכים לשים גבולות בין עולמות התוכן השונים המרכיבים אותנו... כלים ממקום אחד יתחברו למקום אחר, כפי שעולם התוכן ממנו באתי שירת אותי בכל תפניות חיי".

 

אחריו עלה מנכ"ל בזק בינלאומי מוטי אלמליח שסיפר: "במבט לאחור, לימודי מדעי הרוח נתנו לי פרספקטיבה וחשיבה רחבה של תפיסת עולם יצירתית, חדשנית ולא שגרתית, שסייעה לי להצלחה כמנהל עסקים. מקצועות העתיד בעידן החדש יחייבו שילוב בין מדעי החיים והטכנולוגיה וחשיבה פילוסופית אמנותית, שהכרחית להבנת תהליכים לפיתוחים ולמימוש רצונות בני האדם".

קרן אלעזרי חיזקה את דבריו בהרצאתה ואמרה: "הלימודים במסגרת מדעי הרוח עזרו לי לפתח חשיבה ביקורתית ואנליטית ביחס לעולם ולמהלך ההיסטוריה. באופן דומה מאוד לקהילת ההאקרים , בוגרי ובוגרות מדעי הרוח הם אלו מאתנו שלא מקבלים את המציאות כמות שהיא כנתון ללא דיון. הם אלו ששואפים לשנות את העולם, לפרוץ את המוסכמות, לאתגר תפיסות קיימות, להצביע על כשלים מערכתיים. הם אלו שמציעים פרדיגמות חדשות שיעצבו את עתידנו".

אחרון עלה ד"ר עמיר ירוחם ושיתף: "לא הגעתי לאוניברסיטה משיקולי קריירה ומה שהשאיר אותי בלימודים היה רק הרצון לדעת והשאיפה להרחיב את אופקי. הלימודים היו חוויה מכוננת ששינתה את נקודת מבטי על העולם ועיצבה, במודע או שלא, גם את פעילותי כאומן וכיוצר".

11 במרץ 2018: אירוע ליום האישה הבינלאומי עם אלונה בר און וטלי מורנו

לכבוד יום האישה הבינלאומי בחודש מרץ 2018, קיים ארגון הבוגרות והבוגרים אירוע באנרגיה נשית בגן האורבני של תל אביב (האומן 17 אירועים). האירע התקיים בחסות החברות פיאט, ויסוצקי, סטודיו סי וגלידות נסטלה. בנוסף, נהנו הבוגרות מטיפולים אלטרנטיביים בחסות קמפוס ברושים. במרכז הערב עמד שיח בין שתי כוכבות-בוגרות: בוגרת הפקולטה למדעי הרוח טלי מורנו, עיתונאית ומגישת המהדורה המרכזית של חדשות 10, ובוגרת הפקולטה למדעי החברה והפקולטה לניהול ע"ש קולר אלונה בר און, יו"ר ובעלים משותפת של גלובס. לאחר מכן התקיימה הופעת סטנד אפ של אורנה בנאי.

 

בשיחה בין מורנו לבר און עלו האנקדוטות הבאות:

אלונה בר און סיפרה סודות מחדר דירקטוריון בנק לאומי בהנהגתה דאז של גליה מאור ושיבחה את האנרגיה הניהולית הנשית של מאור, שהעבירה ויטמין סי למי שמצונן והעירה באופן מתחשב לגברים שאיחרו לישיבה. "נשים פחות בשיטת ה"מגיע לי", וגם לא בטוח שהן אלה שהכי מודרות מהשיח. עסקים קטנים מודרים יותר לעומת הקהילה הלהט"בית, שמחובקת יותר".

טלי מורנו התעכבה על שיטות ויכולות הניהול הנשיות השונות לטעמה מאלה של הגברים. "אנחנו לא צריכות להתאים את עצמינו לעולם הקיים אלא להתייחס לאנשים כפי שהיינו רוצות שיתייחסו אלינו. שדרה ניהולית נשית מאפשרת לעובדות שתחתינו לפתוח ולשוחח על הדברים שמפריעים ולתפור אותם ביחד. אני נפגעתי לא מעט מהתנהגות שובניסטית והבטחתי לעצמי שלא אהיה כזאת. אני אעטוף ואחבק כשאזהה את מי שזקוקה לתמיכה. כל אישה שמגיעה לעמדת השפעה צריכה להעניק תמיכה לנשים שמתחתיה, כך יעשה השינוי".

28 במאי 2018: דרך אוטומטית עם פרופ' אמנון שעשוע

במפגש שנערך בחודש מאי 2018, בסימן '70 שנות חדשנות', היה זה פרופ' אמנון שעשוע, מייסד שותף בחברת מובילאיי ובוגר תואר ראשון במתמטיקה ומדעי המחשב מהאוניברסיטה, שהגיע לספר את סיפורה של מובילאיי.

 

בפתח דבריו הפתיע שעשוע בווידוי כנה ואמר: כל מה שאתם רואים ושומעים נמצא בשלב מדעי. השאלה היא איך הופכים את הכל לשימוש מאסיבי ובמחיר סביר, ורכבי הניסוי עדיין רחוקים מכל זה. בנוסף, לא ניתן לקיים תעשייה שלמה בלי הבטחת בטיחות.

 

בהתייחסו לשיעורי נהיגה אמר: יש פה אניגמה - הרי כולנו לוקחים שיעורי נהיגה, עשרות שיעורים, כלומר נהיגה היא דבר מסובך, אבל מצד כל שני כל אחד יכול לנהוג. לכן חייבים בינה מלאכותית. שעשוע התעכב גם על סוגיית המפות המאוד מדויקות הנדרשות לרכב אוטונומי, הרבה מעבר לרמה של ווייז, ואמר שגם כאן המשימה טרם הושלמה. לנהגים, אגב, הוא קורא "סוכני רכב".

23 באוקטובר 2018: בין דמיון למציאות עם אבי יששכרוף, יוצר הסדרה 'פאודה'

באוקטובר 2018 התקיים מפגש עם איש הטלוויזיה גיא מרוז ועם יוצר פאודה אבי יששכרוף.

 

מרוז סיפר שסיים את התואר הראשון רק בגיל 56 ושהדוקטורט אותו הוא כותב כיום, על תאונות הדרכים בישראל, "הולך לאט" כי החיים שלו בכאוס (פאודה בערבית). עוד סיפר, כי הפוקוס בדוקטורט שלו הוא על השאלה כיצד ניתן להוריד את הרוגי התאונות ב-50% אבל, ציין, הנושא אינו באמת בעדיפות לאומית, לצערו. "130 קילומטר של גדר הפרדה בכביש 90, בעלות של 60 מיליון ש"ח, היו מונעים ממשפחה שלמה להיכחד בשבוע שעבר. זהו סכום שווה ערך לרכש של ארבעה טנקים או להקמה של ישוב יהודי אחד.

 

הדובר המרכזי של הערב, אבי יששכרוף, פתח וסיפר לבוגרים ש"ההצלחה של 'פאודה' היא תעלומה בעיניי, היא קרתה כמעט בטעות, הכוונה שלנו היתה בכלל לכתוב ספר על סיפור המסתערבים. ניסינו להביא את שני הצדדים -הישראלי והפלסטיני - ניגשנו לזכייניות, שמענו מכולן לא, לא , לא, עד ששמענו Yes".

 

בין לבין, הציג כמה קטעים נבחרים מהעונות שכבר שודרו, סיפר כי רובן צולמו בטירה ובכפר קאסם, בהן זכה הצוות (המונה מעל ל-100 איש) להכנסת אורחים מופתית, וסיפר גם על השחקנים שהפכו בין לילה לסלבריטאים בחברה הישראלית והערבית גם יחד ועל התגובות המגוונות שקיבל מהגדה המערבית וממדינות ערביות אחרות.
 

בהמשך הערב נהנו הבוגרים ממופע מוזיקלי משירי הביטלס בביצוע להקת אומהגומה.

24 בדצמבר 2018: אחד על אחד: מפגש עם עורכת גלובס נעמה סיקולר ומנכ"ל יצרנית הצעצועים מאטל ינון קרייז

עורכת עיתון גלובס נעמה סיקולר, בוגרת הפקולטה למדעי החברה ערכה במסגרת אירוע סיום שנת 2018 שלנו ראיון אחד על אחד עם מנכ"ל חברת הצעצועים הגדולה בעולם Mattel ינון קרייז, בוגר ביה"ס לכלכלה והפקולטה לניהול ע"ש קולר, ולא חסכה בשאלות. 

 
כששאלה על האחריות של חברת הצעצועים לגבי חינוך דורות של ילדים ופעוטות בעידן החדש, סיפר ינון כי ברבי לבשה מאות דמויות במהלך השנים. היא היתה אסטרונאוטית לפני שנחתו על הירח ונשיאת ארצות הברית לפני שהילרי קלינטון התמודדה. היום היא לובשת גם מקצועות "גבריים" "אז כן, אנחנו משקיעים בכך הרבה מחשבה ויצירתיות ונוהגים באחריות, המשקפת את המגוון החברתי".
 
כשנשאל לגבי טראמפ, חבש ינון את כובעו הרשמי וסירב להתייחס, אך הסכים לומר שהוא בעד רגולציה לשמירה על הפרט ונגד רגולציה שמונעת תחרות.
 
בפן האישי גילה כי גם רעייתו ענת היא בוגרת אוניברסיטת תל אביב (למרות 10 שנים הפרש ביניהם). לזוג ארבעה ילדים, הם מתגוררים בבירת הבידור לוס אנג'לס ומקפידים לדבר בבית בעברית, כולל ביטויי הסלנג.

לקרייז ניסיון רב בתחום הבידור. בתחילת דרכו הקים יחד עם המיליארדר חיים סבן את חברת Fox kids Europe שנרכשה ע"י תאגיד הענק דיסני. לאחר מכן שימש קרייז מנכ"ל חברת התוכן וההפקות ההולנדית אנדמול (יוצרת "האח הגדול", "אחד נגד מאה", "אל תפיל את המיליון" ועוד). בשנת 2014 כשעמד בראש אולפני מייקר, נרכשו האולפנים ע"י דיסני בסכום של כ-500 מיליון דולר. 

כיום, משמש קרייז כיו"ר הדירקטוריון ומנכ"ל חברת מאטל, החברה שהביאה לעולם את בובות הברבי, אמריקן גירל, פולי פוקט ומוצרים מובילים רבים נוספים. 

סיגלית בן חיון, ראש ארגון בוגרי אוניברסיטת תל אביב, פנתה אל הנוכחים וביקשה: "בימים הקרובים, אנו מתכננים להתחיל בקמפיין לגיוס תרומות מכלל הבוגרים בארץ ובעולם עבור 300 מלגות לסטודנטים, וכל תרומה נדיבה שלכם תקרב אותנו ליעד". מתוך כך הוזמן לשאת דברים אורי צרור, סמנכ"ל פיתוח עסקי בחברת בוליגו קפיטל, בוגר הפקולטות למשפטים ולניהול, שתרמה מלגה במסגרת הקמפיין. צרור אמר כי הוא חב לאוניברסיטה לא רק את התארים, אלא שכמו רבים אחרים, גם הוא הכיר את אשתו על ספסל הלימודים. עוד ציין: "אני מקווה כי פרויקט המלגות יאפשר לסטודנטים לעבוד פחות וללמוד יותר".

 

10 במרץ 2019: עדי סופר תאני, שרית פירון ולילך סיגן משנות את חוקי המשחק

ארגון בוגרות ובוגרי אוניברסיטת תל אביב ממשיך במסורת ההצדעה לבוגרותיו עם מפגשים באנרגיה נשית לציון יום האישה הבינלאומי, והשנה בחר את מועדון ה"איסט" התל אביבי לאירוע, אותו בחרנו לחגוג עם נשים שמשנות את חוקי המשחק.

 

 בתחילת האירוע עלתה מנכ"לית תנועת הנוער כנפיים של קרמבו טליה הראל בז'רנו, בוגרת הפקולטה לניהול, לשאת דברים על אקטיביזם חברתי ונשים. אחריה נשא דברים נשיא אוניברסיטת תל אביב פרופ' יוסף קלפטר, הקול הגברי היחיד באירוע, ואמר: "אוניברסיטת תל אביב פועלת לקידום הוגנות מגדרית ולצמצום אי השוויון העיקש בין גברים ונשים בסגל האקדמי, ובאופן ספציפי לעולמנו - נשים חוקרות. במסגרת היעדים שהצבנו לעצמנו כאוניברסיטת המחקר הציבורית הגדולה בישראל, אנו המובילים מבין אוניברסיטאות המחקר בישראל בנושא הוגנות מגדרית. אני קורא לכל הבוגרות לפעול זו למען זו, בוגרות למען בוגרות ובוגרות למען סטודנטיות. אם כל אישה תסייע לרעותה הכוח הנשי יתחזק".

 

במרכז הערב עמדה הופעה של הזמרת דיקלה, לא לפני ששלוש כוכבות-בוגרות ניהלו ביניהן על הבמה שיח על שינוי חוקי משחק כפי שחוו בעצמן: מנכ"לית פייסבוק ישראל עדי סופר תאני, בוגרת הפקולטות למשפטים ולניהול, שותפה מנהלת בקרן הון סיכון סרקה פרטנרס שרית פירון, בוגרת הפקולטה למדעי החברה ולניהול והסופרת והעיתונאית לילך סיגן, בוגרת הפקולטה לניהול, שניהלה את השיחה.

 

בשיח, אותו ניהלה לילך סיגן, עלו האנקדוטות הבאות:

שרית פירון, שתרמה מלגה במסגרת קמפיין ארגון הבוגרים לגיוס 300 מלגות סיוע ל-300 סטודנטיות וסטודנטים, הסבירה את הרקע להחלטתה: "כשהתחלתי את הלימודים לא יכולתי ללכת אחרי הלב - רציתי ללמוד פיזיקה או רפואה, אך המצב הכלכלי לא אפשר לי. שבוע לפני תחילת הלימודים נרשמתי לראיית חשבון וכלכלה, אמרו לי שרואי חשבון עושים הרבה כסף וזה מה שהייתי צריכה. קיוויתי לחסוך – לפחות לסטודנט אחד – את מה שאני עברתי".

עוד סיפרה על תהליך קבלת ההחלטות אצל נשים: "החלטה נכונה באה גם מהבטן וגם מהשכל. זו הפילוסופיה שלי וזה מה שמייחד אותנו כנשים".

 

עדי סופר תאני, מנכ"לית פייסבוק ישראל, דיברה על השוני בין המנהל של פעם למנהל של היום: "לפני 20 שנה צ'יף צריך היה להיות צ'יף, זה עם השיער הלבן, שיודע הכל ושיש לו הכי הרבה ניסיון. אותו הצ'יף, היום, לא אמור להיות האיש הכי חכם בחדר, ואם זה המצב אז או שצריך לפטר אותו או את הנוכחים בחדר. הוא אמור להיות זה שיודע לייצר דיון ולהביא לידי ביטוי את הכוח של האנשים שהוא גייס. זה תפקיד יותר חשוב ומשמעותי מבעבר"

 

מי שנתנו חסותם לאירוע היו מותג רכבי היוקרה היפני לקסוס, אשר חשף באירוע, לראשונה, את הקרוסאובר האורבני החדש Lexus UX - עוד בטרם הוצג לציבור הרחב. באירוע השתתף דרור גורלניק, מנכ"ל החברה, שהוא בעצמו בוגר הפקולטות למדעי החברה ולניהול.

בעלי ומנכ"ל מותג האופנה הישראלי דניאלה להבי, אורי להבי, גם הוא בוגר הפקולטה לניהול, נכח באירוע והמותג העניק שי לכל משתתפות האירוע. כמו-כן, תרם מלגה במסגרת קמפיין ארגון הבוגרות והבוגרים.

בנוסף, נהנו הבוגרות מטיפולים אלטרנטיביים מאת "קמפוס ברושים".

 

האירוע נחתם במופע אינטימי ומרגש של הזמרת דיקלה.

 

אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive