בוגרי אוניברסיטת תל אביב פגשו את ניר צוק, מייסד חברת פאלו אלטו נטוורקס

ארגון בוגרות ובוגרי אוניברסיטת תל אביב, בראשות סיגלית בן חיון, קיים מפגש נוסף במסגרת פרויקט "כשהאקדמיה פוגשת את התעשייה", והפעם בחברת פאלו אלטו נטוורקס

14 ספטמבר 2022
בוגרי אוניברסיטת תל אביב פגשו את ניר צוק, מייסד חברת פאלו אלטו נטוורקס

במסגרת פרויקט "כשהאקדמיה פוגשת את התעשייה"מארחים בכירי התעשייה בוגרי האוניברסיטה את הבוגרות והבוגרים הצעירים ומציגים בפניהם את האפשרויות התעסוקתיות העומדות בפניהם לאחר סיום לימודיהם.

במסגרת המפגש אירח ניר צוק, מייסד חברת פאלו נטוורקס, שלמד מתמטיקה בפקולטה למדעים מדויקים באוניברסיטת תל אביב, כ-30 מבוגרות ובוגרי האוניברסיטה במשרדי החברת בתל אביב.  

המשתתפים, בוגרי הפקולטות השונות שמעו מניר צוק על החזון של החברה, האתגרים, הפעילות והתרבות הארגונית ועתיד תחום עולם הסייבר, והציפו אותו בשאלות רבות, עליהן ענה בעניין רב.

 

לאחר המפגש הבלתי אמצעי עם ניר צוק, ניתנה הרצאה קצרה על Storytelling מפי מנהלת המוצר של חברת פאלו אלטו נטוורקס - דפנה שמש, בוגרת הפקולטה למדעי הרוח באוניברסיטת תל אביב, שהדגישה את הצורך בגיוס מועמדים הבאים  מדיסציפלינות רב תחומיות שיידעו לספר את הסיפור, להציג נושא בבהירות ולגשת  אליו בעין ביקורתית.

 

המגייסת מיטל שריקי, בוגרת הפקולטה למדעי החברה באוניברסיטת תל אביב, דיברה על אפשרויות התעסוקה בחברה ולמשתתפים ניתנה האפשרות להגיש קו"ח למשרות בחברה בערוצים הישירים. 

סיגלית בן חיון, ראש ארגון בוגרות ובוגרי אוניברסיטת תל אביב: "ארגון בוגרות ובוגרי אוניברסיטת תל אביב מונה מעל ל-200 אלף חברים וקהילתו הפעילה מונה  כ-100,000 בוגרים פעילים. רבים מבין בוגרות ובוגרי האוניברסיטה נמצאים כיום בתפקידי מפתח במשק הישראלי ושומרים על קשר חם עם המוסד האקדמי אשר הכשיר אותם בתחילת דרכם. במסגרת זו יצרנו את פרויקט "כשהאקדמיה פוגשת את התעשייה". אנו מודים לניר צוק על נכונותו לקיים מפגש זה אצלו ולשמוע את חזונו ונרגשים לקראת המפגשים הבאים".
 

 

מחדשים קשר

לצורך איתור וזיהוי במערכת
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>