הקרנה בלעדית של הסרט "קריוקי" ושיח עם האמנים שמאחוריו

קהילת בוגרות ובוגרי אוניברסיטת תל אביב הוזמנה  להקרנה בלעדית של הסרט המדובר "קריוקי" בקולנוע לב דניאל שבהרצליה ולמפגש עם האמנים שמאחוריו

30 בספטמבר 2022, 10:30 
קולנוע לב דניאל, הרצליה 

 

לאחר הקרנת הסרט נערך שיח עם:

 

  • משה רוזנטל - תסריטאי, במאי ויוצר הסרט, בוגר ביה"ס לקולנוע ולטלוויזיה בפקולטה לאמנויות

  • ששון גבאי - שחקן קולנוע, טלוויזיה ותאטרון, השחקן הראשי בסרט, בוגר החוג לאמנות התאטרון בפקולטה לאמנויות

 

מנחת השיח:

 

  • יעל שוב - סופרת ומבקרת קולנוע, בוגרת הפקולטה למדעי הרוח וביה"ס לקולנוע ולטלוויזיה בפקולטה לאמנויות

מימין לשמאל: משה רוזנטל, ששון גבאי וסיגלית בן חיון

 

ששון גבאי, שזכה בפרס אופיר הרביעי שלו על משחקו בסרט ובכך הפך לשחקן המעוטר ביותר בהיסטוריה של הקולנוע הישראלי

 

סיגלית בן חיון, ראשת ארגון בוגרות ובוגרי אוניברסיטת תל אביב, בירכה את המשתתפים לשנה החדשה וציינה כי מיד לאחר החגים תיפתח באוניברסיטת תל אביב, אוניברסיטת המחקר הגדולה בישראל, שנת הלימודים האקדמית החדשה עם 29,000 סטודנטיות וסטודנטים. 

כמו כן, היא קראה לבוגרים להזמין את מי שיש בסביבתם סטודנטיות וסטודנטים שנה ראשונה בתואר ראשון לקחת חלק בפאנל המתקיים לראשונה במסגרת יום האוריינטציה "דייט ראשון עם אוניברסיטת תל אביב", שדובריו הם בוגרות ובוגרים מעוררי השראה, המשתפים בסיפורם על דרכם מיום סיום לימודיהם ועד להצלחתם המקצועית. 

 

משה רוזנטל סיפר על הדרך שלו מאז סיום לימודי הקולנוע ב-2011 ועד ליצירת הסרט ׳קריוקי׳, הסרט הראשון שלו באורך מלא. הוא סיפר שהחל להפיק קליפים ומשם התקדם לסרטים קצרים כדי לבנות תיק עבודות שיראה שהוא יוצר שכדאי להשקיע בו. בסופו של דבר, הראשונים להשקיע בו היו ירון בלוך, ראש ביה״ס לקולנוע וחברת ההפקה גאידמוס של ביה״ס , דרך הקרן לעידוד סרטים של בוגרי בית הספר.