אירועים לבוגרים בכירי המשק

עם המשימה המאתגרת של עיצוב קהילה שמשנה עולם, חוגג ארגון בוגרות ובוגרי אוניברסיטת תל אביב 5 שנים להיווסדו.

 

במסגרתו פעילותו, יש לארגון מסורת של מפגשים שנתיים של בוגרות ובוגרים, אשר מונו במהלך אותה שנה קלנדרית לתפקידים בכירים במשק עם נשיא אוניברסיטת תל אביב, אשר מארח אותם בלשכתו.

 

פורום המינויים מהווה מפגן כח של קהילת הבוגרות והבוגרים על גווניה השונים, מפגן שמדגיש את הרב תחומיות - אחד מערכיה ומחוזקותיה של אוניברסיטת תל אביב – של הקהילה ואת הצלחתם של בוגרות ובוגרי האוניברסיטה בכל תחום – משפט, עסקים, רפואה, תרבות, פעילות ציבורית, אקטיביזם חברתי ועוד.

 

הפורום מדגיש ומחזק את החיבור האישי בין נשיא האוניברסיטה פרופ' אריאל פורת, בוגר הפקולטה למשפטים בעצמו, לבין קהילת הבוגרים, ומהווה כר פורה ליצירת שיתופי פעולה חדשים לתועלת קהילת הבוגרים כולה.

 

בשנת 2020 יזמה סיגלית בן חיון, ראש הארגון, צעד ראשון מסוגו בישראל - הקמת ועד מייעץ לארגון, המורכב מבוגרות ובוגרים מובילים מתחומי עשייה שונים, המייצגים את כל הפקולטות של אוניברסיטת תל אביב. חברות וחברי הועד המייעץ יתמכו ויתנו מזמנם, מרצם ומכישוריהם למען גיבוש קהילה שמשפיעה ומשנה עולם.

 

אם התמנית השנה לתפקיד בכיר בחברה הישראלית  – נשמח לשמוע על כך ממך במייל

 

 

הרחב הכל

מימין: עמיר שור, רן פורר, תומר בלושטיין, סיגלית בן חיון, ענת סטריק דהאן ואדוה אורן

בוגרים משחקים גולף

ארגון בוגרות ובוגרי אוניברסיטת תל אביב בראשות סיגלית בן חיון קיים מפגש לחברות וחברי הוועד המייעץ שלו במועדון הגולף בקיסריה, שכלל שיעור קבוצתי  עם מדריכי המועדון ותחרות בסיומו. 

 

המפגש התאפשר הודות לאדוה אורן, שהצטרפה לאחרונה לארגון הבוגרות והבוגרים בתפקיד מנהלת הקהילה הגלובאלית של מנהיגות הדור הבא. אדוה עבדה בתפקידים שונים בחברה לפיתוח קיסריה. בתפקידה האחרון ניהלה את קשרי הלקוחות, המכירות והאירועים במרחב התיירותי ובמועדון הגולף קיסריה.

 

בין חברות וחברי הוועד המייעץ שלקחו חלק: 

ענת סטריק דהאן – משנה למנכ״ל קבוצת מלונות סטאי, הרברט סמואל ואורכידאה 
תומר בלושטיין – מייסד פינק פארק וסמנכ"ל פיתוח עיסקי של רשת "בית בכפר" 
רן פורר – מייצג את בעל השליטה ב”בזק", סמנכ"ל פיתוח עסקי ב"ניאופארם"
עמיר שור – יזם, מנהל, שותף ויועץ פיתוח עסקי