אירועי מועדוני הבוגרים בתוך הפקולטות

ארגוני הבוגרים בתוך הפקולטות השונות מהווים שותפים טבעיים עבור ארגון בוגרי האוניברסיטה, ומחזקים אלה את אלה בעשייה ובשיתופי פעולה. בדף זה תוכלו להתעדכן באירועי ארגוני הבוגרים בתוך הפקולטות

ארגון בוגרי הנדסה אוניברסיטת תל אביב מזמין את בוגרי הפקולטה לאירוע פתיחת השנה וציון 25 שנים לארגון בוגרי הפקולטה. אורח ומרצה: בוגר הפקולטה מר חמי פרס, שותף מייסד ומנכ"ל בקרן הון סיכון פיטנגו, יו"ר מרכז פרס לשלום וחדשנות, מבכירי תעשיית ההון סיכון בישראל.

ארגון בוגרי וידידי בית הספר להיסטוריה ע״ש צבי יעבץ מזמין את קהילת הבוגרות והבוגרים לאירוע סוף השנה של בית הספר להיסטוריה: 'מחדשות לישנות - התקשורת והיסטוריה בהתהוות', אשר יעסוק בקשר שבין התקשורת וההיסטוריה, ויתקיים ביום ה' הבא, 14 ביוני, בשעה 17:30 באולם 144 בבניין גילמן באוניברסיטת תל אביב.

ארגון בוגרי הנדסה אוניברסיטת תל אביב מזמין אתכם לאירוע פתיחת השנה בנושא יזמות, עיצוב ומנהיגות, עם האדריכל פרופ' חיים דותן שתכנן את גשר הזכוכית הארוך והגבוה בעולם בג'אנג ג'יאג'יי, סין , בהרצאתו "מחדשנות לנס כלכלי והתחדשות עירונית בסין".

ארגון בוגרי הנדסה אוניברסיטת תל אביב מזמין אתכם להרצאתו המרתקת של ד"ר יחיל  צבן על הדרכים שמנהלת תעשיית המזון את תרבות האוכל הישראלית, על עיצוב התנהגות צרכנית וייצור מתוכנן של רגשות ותשוקות.

קורס הנדסת מערכות מורכבות ומולטי- דיסציפלינאריות למהנדסים במסגרת הפקולטה להנדסה של אוניברסיטת תל אביב, יפתח בתאריך 19.03.2017 את המחזור השני שלו ומזמין מהנדסים בוגרי כל האוניברסיטעות להירשם. הנחה לבוגרי הפקולטה להנדסה של אוניברסיטת תל אביב. יום ד' 28 ביוני 2017 בפקולטה להנדסה.

ב-10 בינואר 2017 יקיים ארגון בוגרי הפקולטה להנדסה אירוע במתחם We Work Sarona, ובמרכזו הרצאתו של יגאל ברקת, סמנכ"ל השיווק של הבורסה לניירות ערך, על מימון חברות הייטק בישראל מהזווית של הבורסה. ההשתתפות ללא תשלום אך נדרשת הרשמה מראש.

ב-1 בדצמבר 2016 יקיים ארגון בוגרי הפקולטה לניהול ע"ש קולר מפגש בסדרת 'קפה קולר', ובו ייארח את ראסל אלוואנגר, מנכ"ל חברת TowerJazz העולמית.

ב-30 בנובמבר יתקיים מפגש פתיחה לסדרת "בוגרים מדברים" לשנת הלימודים תשע"ז. בתוכנית: שיחה והשראה עם שלושה בוגרים, תותחי ליטיגציה: עו"ד וד"ר רלי לשם, עו"ד יעקב שרביט ועו"ד ליאב וינבאום.

ב-21 בדצמבר 2016 יתקיים יום עיון בנושא פינוי אוכלוסייה בשעת חירום והתמודדות עם אוכלוסיה עקורה. יום העיון פתוח לקהל הרחב ללא עלות, אך דורש הרשמה מראש.

ב-15 בנובמבר 2016 יערוך ארגון בוגרי הפקולטה לניהול ע"ש קולר סדנא במטרה לעורר מודעות לחשיבות של ניהול קריירה ולהקנות ידע וכלים בכדי להגיע לתובנות אישיות. ההשתתפות חינם אך מחייבת הרשמה מראש.

ב-27 בספטמבר 2016 יקיים ארגון בוגרי הנדסה של אוניברסיטת תל אביב אירוע פתיחת שנה, עם הרצאתו המרתקת של פרופ' יצחק בן ישראל בנושא: "סייבר - לא מה שחשבתם", ועם מופע מוזיקלי של טל רמון.

מחדשים קשר

לצורך איתור וזיהוי במערכת
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>