6 בפברואר 2023: ארי פולמן - על אמנות הקולנוע והיצירה

6 בפברואר 2023: ארי פולמן - על אמנות הקולנוע והיצירה

06 בפברואר 2023, 18:30 
 
ארי פולמן (צילום: יעל צור)

ארי פולמן (צילום: יעל צור)

ארגון בוגרות ובוגרי אוניברסיטת תל אביב, בראשותה של הגב' סיגלית בן-חיון, ערך מפגש בוגרים מרגש של כיתת אמן עם הבמאי, התסריטאי והמפיק המוערך ועטור הפרסים - ארי פולמן, בוגר ביה"ס לקולנוע וטלוויזיה ע"ש סטיב טיש באוניברסיטת תל אביב, במוזיאון הטבע ע"ש שטיינהרדט.

 

למרות מזג האוויר הסוער, בוגרות ובוגרים רבים כיבדו אותנו בנוכחותם.

גב' בן חיון הודתה למשתתפים וציינה, כי ביום שישי שקדם לאירוע התקיים היום הפתוח בקמפוס אליו נהרו אלפי סטודנטים פוטנציאליים.

השנה ארגון הבוגרות והבוגרים בשיתוף עם אגף השיווק של האוניברסיטה העניק הטבות מיוחדות ביום הפתוח לבוגרות ולבוגרים ולבני משפחותיהם שמעוניינים לחזור לספסל הלימודים:

50% הנחה בדמי רישום לבוגרות ובוגרי 10 השנים האחרונות, סיור בחינם במוזיאון הטבע וכן במוזיאון "אנו" עם אפשרות לשובר חינם למימוש במהלך בחודש פברואר למי שלא הספיק לעשות כן ביום הפתוח, בנוסף להרצאות ולפאנלים שהתקיימו בקמפוס.

 

לאחר מכן נשא דברים דון ברק, הקולנוען, הכותב והעורך, בוגר ביה"ס לכלכלה ע"ש איתן ברגלס וביה"ס לקולנוע ע"ש טיש באוניברסיטה, וציין את תרומת הלימודים לפועלו וברך על פעילות ארגון הבוגרות והבוגרים הדומה לנעשה בארה"ב שם הוא מתגורר בימים אלה.

 

במהלך השיח המרתק ומעורר ההשראה סקר מר פולמן את קורות חייו מימיו באוניברסיטה, עליהם אמר שהיו שנים מופלאות, ועד להצלחתו האישית והמקצועית.

 

מנחה השיח היה בנימין טוביאס, מבקר הקולנוע של ידיעות אחרונות, אף הוא בוגר ביה"ס לקולנוע ע"ש טיש.

 

השיח לווה בהקרנת קטעים נבחרים מסרטיו עטורי השבחים והפרסים של מר פולמן.

מחדשים קשר

לצורך איתור וזיהוי במערכת
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>